Loader

www.bronisze.com.pl

Aktualności

Oferta pracy - Dyrektor Biura Administracji Rynku.

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A.

SZUKASZ PRACY?       ZAPRASZAMY DO NAS!

Zatrudnimy na  stanowisko :

Dyrektor Biura Administracji Rynku

Umowa na zastępstwo

Opis stanowiska i wymagania.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego.
  • Umiejętności czytania dokumentacji architektonicznej, branżowej elektrycznej, sanitarnej.
  • Znajomości programów MS Office (mile widziana znajomość programów branżowych).
  • 10 lat doświadczenia zawodowego w zarządzaniu nieruchomościami.
  • 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym.
  • Umiejętności pracy w sytuacjach stresowych.
  • Komunikatywności, rzetelności, sumienności.
  • Odpowiedzialności i umiejętności dobrej organizacji pracy.

Dyrektor Biura Administracji Rynku odpowiedzialny będzie m.in. za:

  • Zarządzanie powierzchniami handlowymi, magazynowymi i usługowymi w sposób zapewniający właściwą gospodarkę ekonomiczno – finansowa nieruchomości.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji nieruchomości.
  • Bieżące administrowanie sektorami rynku.
  • Koordynowanie prac podmiotów świadczących swoje usługi wobec rynku i jego klientów.
  • Zarządzanie służbami odpowiedzialnymi za utrzymanie ładu, porządku i zabezpieczenie mienia oraz zespołem odpowiedzialnym za obsługę systemu wjazdowego i placów handlowych.
  • Koordynowanie zadań inwestycyjnych, modernizacyjnych oraz prac remontowych.
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez Zarząd.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości.
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. telefon służbowy, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, Multisport).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pisemny, telefoniczny lub osobisty:

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Dział Kadr

Bronisze, ul. Poznańska 98,

05-850 Ożarów Mazowiecki

e-mail: rekrutacja@bronisze.com.pl

Informacje pod nr telefonu: 22 721 55 52 w godz. 8.00 – 15.00

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. dla potrzeb rekrutacji”.

Oferty bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Informujemy, że Administratorem danych jest Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. z siedzibą w Broniszach, przy ul. Poznańskiej 98, 05-850 Ożarów Mazowiecki. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

autor wpisu:M. K.

Dane kontaktowe

05-850 Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 98, Bronisze, Polska (zobacz na mapie)
NIP:
534-10-15-459
Regon:
011160382
telefon:
+48 22 721 55 10
fax:
+48 22 721 55 00